Bezpieczne zakupy

Bezpieczeństwo zakupów w sklepie Superceramika gwarantuje certyfikat SuperFAST SSL.

 

Dostępność produktów

LineaBlue posiada w Warszawie magazyny o łącznej powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych. Tak duży magazyn umożliwia przechowywanie wszystkich produktów będących w ofercie LineaBlue, co w konsekwencji umożliwia skrócenie czasu wysyłki zamówionego towaru do niezbędnego minimum. Co ważne, wyświetlane w sklepie informacje są aktualne.

Dostępność konkretnego produktu można sprawdzić korzystając z wyszukiwarki produktu. Wyszukiwarka pozwala w wygodny i szybki sposób sprawdzić dostępność produktów. Ze względu na to, że informacje są zgodne z faktycznym stanem w magazynie, zakupy dokonywane w LineaBlue stają się pewne i bezproblemowe.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 12, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.


DOSTĘPNY 24H
Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie, prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili przekazania zamówienia do realizacji. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy tego samego produktu prosimy o kontakt telefoniczny do biura.


DOSTĘPNY 48h.
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go od stałego dostawcy na następny dzień.

DOSTĘPNY ZA (ilość dni) .
Przybliżony czas dostawy towaru do naszego magazynu. Przed zamówieniem prosimy o kontakt do biura.

NA ZAMÓWIENIE
Brak produktu w magazynie – informacja o przybliżonym terminie dostępności

prosimy o kontakt do biura.


KONTAKT TEL.
Brak produktu w magazynie – informacja o przybliżonym terminie dostępności

prosimy o kontakt do biura.

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni roboczych.Zamówiony towar, można także odebrać w siedzibie firmy.
Nasz magazyn i punkt odbioru zlokalizowany jest:

LINEABLUE
03-787 Warszawa,
ul. Zabraniecka 82
RAIFFEISEN BANK: 17 1750 0012 0000 0000 1220 7344
ZAPRASZAMY
poniedziałek-piątek 8.30-16.00

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

W Superceramice zyskują Państwo szeroki wybór dostępnych metod płatności

Sklep internetowy Shoper.pl