Bezpieczne zakupy

Bezpieczeństwo zakupów w sklepie Superceramika gwarantuje certyfikat SuperFAST SSL.

 

Warunki dostawy

Superceramika posiada w Warszawie magazyn, który pozwala na przechowywanie wszystkich produktów znajdujących się w ofercie. Mając na uwadze wygodę Klientów skracamy czas oczekiwania na przesyłkę do minimum. Towar dostępny „od ręki” oraz ścisła współpraca z najlepszymi firmami kurierskimi pozwalają na dostarczenie zamówienia nawet w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia. Chcąc zagwarantować najwyższy standard usług LineaBlue wyznaczyła maksymalny czas oczekiwania na dostawę. Czas ten nie może przekraczać 14 dni kalendarzowych.

Superceramika wysyła produkty na terytorium Polski. Klienci mogą odebrać produkty w siedzibie firmy. Odbiór może nastąpić od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.00. W promieniu 20 km od siedziby sklepu zamówienia dostarczamy samochodami firmowymi, natomiast na większą odległość towar przesyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zapewniając Klientom komfort usług w dniu nadania paczki wysyłamy pocztą elektroniczną numer przesyłki. Paczki dostarczane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, późniejsze godziny doręczenia trzeba uzgadniać indywidualnie z firmą przewozową.

Koszty wysyłki pokrywa Klient. Wysokość opłaty zależy od rodzaju i ilości zamawianego produktu.

W przypadku wysyłki towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej Klient zobowiązany jest sprawdzić przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju. Jeżeli Klient stwierdzi, że w czasie przewozu nastąpiło uszkodzenie lub zniszczenie produktu, zobowiązany jest zażądać od kuriera sporządzenia protokołu szkody.

Po przesłaniu protokołu mailem, faxem lub listownie, sklep Superceramika bez zbędnej zwłoki wysyła nowy produkt wolny od wad.

LINEABLUE s.c.
03-787 Warszawa,
ul. Zabraniecka 82
BZWBK: 70 1090 1014 0000 0001 1865 4796
e-mail; serwis@superceramika.pl

Reklamacje w firmie kurierskiej mogą być zgłaszane w przeciągu 7 dni od daty doręczenia przesyłki. Przyjęcie przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia przesyłki.

Szczegółowe warunki dostawy dostępne są w regulaminie sklepu, który jest dostępny na stronie internetowej: http://www.superceramika.pl/pl/i/Regulamin/2

W Superceramice zyskują Państwo szeroki wybór dostępnych metod płatności

Sklep internetowy Shoper.pl