Ceramiczna stelaż umywalki nablatowej LINEABLUE CS-428

Umywalki nablatowe
200
PLN
Ceramiczna stelaż umywalki nablatowej LINEABLUE CS-428
Ceramiczna stelaż umywalki nablatowej LINEABLUE CS-428
instore_only
Dostępność:
kontakt tel
Cena: 200,00 zł
Cena netto: 162,60 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

CS428

Producent/Importer:
LINEABLUE

Produkty z naszej oferty charakteryzują się znakomitą jakością w bardzo rozsądnej cenie. Z powodzeniem sprzedawane są na rynku europejskim i cieszą się dużym zainteresowaniem. Znakomitym przykładem może być niemiecka firma LUX-AQUA która konkuruje w/w produktami z tak znanymi markami jak DURAVIT czy ROCA.ZALETY PRODUKTU ORAZ JAKOŚĆ USŁUGI
 

  • powłoka na ceramice NANO-COATING (łatwe czyszczenie)
  • prawdziwa 24 mc gwarancja oraz serwis pogwarancyjny
  • odbiór osobisty po wcześniejszym obejrzeniu produktu
  • realne zdjęcia ceramiki !!! TO NIE SĄ WIZUALIZACJE !!!
  • faktura VAT

Produkty powiązane

Ceramiczna umywalka nab. LINEABLUE UN 112 B&R Ceramiczna umywalka nab. LINEABLUE UN 112 B&R
Umywalka nablatowa UN 112 B&R jest oryginalnym modelem doskonale prezentującym się w nowoczesnych, wyrazistych aranżacjach. Projektanci uzyskali zachwycający efekt łącząc prosty, okrągły kształt umywalki z niezwykłą kolorystyką. Głębokie, nasycone kolory sprawiają, że umywalka nablatowa staje się doskonałym dodatkiem do kreatywnie urządzonych łazienek. Zastosowanie niespotykanego połączenia czerni z intensywnym, czerwonym kolorem sprawiło, że umywalka doceniana jest przez wielu europejskich projektantów wnętrz. Model UN 112 B&R odznacza się wysoką jakością oraz starannym wykonaniem. Ceramiczna powierzchnia jest idealnie gładka. Umywalka nablatowa została pokryta innowacyjną powłoką NANO-COATING. Dzięki zastosowaniu niewidocznej, polimerowej warstwy czyszczenie produktów staje się prostsze. Woda przybiera kształt dużych kropli, które nie osadzają się na ceramice, lecz spływają po powłoce.
Cena: 350,00 zł

Ceramiczna umywalka nab. LINEABLUE UN 112 B&W Ceramiczna umywalka nab. LINEABLUE UN 112 B&W
Ceramiczna umywalka 112 B&W posiada zachwycający, elegancki wygląd. Piękny kolor i oryginalny kształt sprawiają, że umywalka doskonale prezentuje się we wnętrzach urządzonych zarówno w klasyczny jak i w nowoczesny sposób. Model przyciąga uwagę intensywnym, czarnym kolorem. Śnieżnobiałe wewnętrzne ścianki we wspaniały sposób kontrastują z głęboką czernią. Umywalka nablatowa wyprodukowana jest z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie powierzchnie są perfekcyjnie gładkie i błyszczące. Model 112 B&W pokryty został powłoką NANO-COATING, która ułatwia utrzymanie umywalki w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda przybiera kształt dużych kropli. Woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ceramice.
Cena: 340,00 zł

Ceramiczna umywalka nablatowa LINEABLUE UN 138 Ceramiczna umywalka nablatowa LINEABLUE UN 138
Piękny, elegancki wygląd ceramicznej umywalki nablatowej UN 138 oraz wysoka jakość sprawiły, że model doceniany jest przez dużą liczbę Klientów. Gustowny, ponadczasowy design wspaniale prezentuje się zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych łazienkach. Idealnie gładkie, błyszczące powierzchnie podkreślają luksusowy wygląd umywalki. Model UN 138 odznacza się wysoką jakością zapewniającą solidność i trwałość umywalki. Ceramika została pokryta oryginalną powłoką ułatwiającą utrzymanie umywalki w czystości. Polimerowa warstwa NANO-COATING utrudnia osadzanie się na ściankach zanieczyszczeń i kamienia. Dzięki powłoce woda przybiera kształt dużych kropli spływających po warstwie NANO-COATING. Powłoka nie zmienia wyglądu umywalki.
Cena: 149,00 zł

Ceramiczna umywalka nablatowa LINEABLUE UN 113 Ceramiczna umywalka nablatowa LINEABLUE UN 113
Ceramiczna umywalka nablatowa UN 113 ze względu na interesujący design doceniana jest przez wielu Klientów. Wypukłe, wyprofilowane ścianki doskonale podkreślają piękno owalnego kształtu umywalki. Elegancka, ponadczasowa forma modelu UN 113 doskonale sprawdza się niemal w każdej aranżacji. Umywalka świetnie prezentuje się zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych łazienkach. Model UN 113 to połączenie wysokiej jakości z niską ceną. Doskonałe materiały użyte do produkcji oraz dokładne wykonanie decydują o tym, że umywalka jest trwała i solidna. Perfekcyjnie gładkie, błyszczące ścianki są pokryte unikalną powłoką ułatwiającą utrzymanie umywalki w czystości. Polimerowa warstwa utrudnia osadzanie się na ceramice wody i osadów. Woda przybiera kształt dużych kropli spływających po powłoce NANO-COATING. Polimerowa warstwa nie zmienia wyglądu umywalki.
Cena: 185,00 zł

W Superceramice zyskują Państwo szeroki wybór dostępnych metod płatności

Sklep internetowy Shoper.pl